Sekretariat

Sekretariatsleder

Gunnar K. Madsen
gunnar@spotfestival.dk
+45 20 99 84 44

Presse og kommunikation
Generelle henvendelser, sociale medier og hjemmeside

Mille Raaby Jensen
mille@spotfestival.dk
+45 28 43 67 17

Asbjørn Lyhne
al@spotfestival.dk
+45 25 64 55 65

Kontakt os også via vores Facebookside

Booking
Kontrakter, samarbejder og artister

Jesper Thisgaard
thisgaard@spotfestival.dk
+45 22 72 83 17

Albert Fajardo-Helmig
albert@spotfestival.dk
+45 50 99 99 20

Produktion
Scener, områder og adgang

Michael Callesen
callesen@spotfestival.dk
+45 40 78 84 44

Laura Carlsen
laura@spotfestival.dk

Administration, regnskab og bogholderi
Administrativ information og MXD

Rasmus Wehner
rasmus@spotfestival.dk
+45 40 59 84 44

Lene Prang
lene@spotfestival.dk
+45 27 28 84 44

Malene Mogensen
malene@spotfestival.dk
+45 30 55 84 44

Frivillige
Tilmelding, koordinering og kontakt

frivillige@spotfestival.dk

Delegerede
Akkrediteringer og SPOT+

delegate@spotfestival.dk